Väzníkový krov, strop

Výhody zateplenia bungalovu fúkanou izoláciou:

  • izolácia bez škár a tepelných mostov

  • dokonalé uloženie v akejkoľvek hrúbke

  • ako jediná tepelná izolácia Vás v lete ochladí

  • zlepší akustické vlastnosti stropu

  • rýchla a cenovo dostupná aplikácia

Fúkaná izolácia a väzníkový krov

Výstavba domov typu bungalov sa stáva obľúbeným typom novostavieb.
Zateplenie stropu takýchto stavieb fúkanou tepelnou izoláciou je veľmi efektívna metóda ako zamedziť úniku tepla cez strop a taktiež ako zabrániť prehrievaniu interiéru v letných horúčavách.

Častým problémom spomínaných stavieb býva nedostatočné zateplenie stropných konštrukcií, nedôsledne položená rohož tepelnej izolácie alebo chýbajúca izolácia. Jedná sa o stropné konštrukcie, ktoré vytvára tzv. zhlábaná väzníková konštrukcia, ktorú dnes skôr poznáme pod názvom styčníková či priehradová konštrukcia, ktorá je pomerne členitá.

Najčastejšie používaná fúkaná tepelná izolácia pre stavby typu bungalov CLIMATIZER PLUS má veľmi dobrú odolnosť pri dlhodobých a intenzívnych mrazoch a zároveň vysokú odolnosť proti prehrievaniu sa konštrukcií, čo sa nedá povedať o "umelo" vyrábaných izoláciách či už na báze peny alebo minerálnych či sklo minerálnych vlákien.

Odporúčané fúkané izolácie do väzníkového krovu:

Celulózová izoláciaMinerálna izoláciaSklominerálna izoláciaDrevovláknitá izolácia

Potrebujete zatepliť väzníkový krov? Kontaktujte nás.

Bezplatnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 041 – 5 626 799. Pri osobnom stretnutí Vám budú poskytnuté referencie vo Vašom okolí. Tisícky zrealizovaných stavieb z nás robia lídra na trhu s fúkanými izoláciami. Vsaďte na tradíciu a skúsenosti, sme tu pre Vás už od roku 1990.

Nezáväzná odborná obhliadka

Neriskujte! S nami sa nemôžete prerátať. Využite možnosť nezáväznej odbornej obhliadky zadarmo priamo u Vás...


Online kalkulácia