Podkrovia

Výhody zateplenia podkrovia fúkanou izoláciou:

  • jednoduchá manipulácia

  • bez náročného merania, rezania a ukladania

  • izolácia priamo na mieru v akejkoľvek hrúbke

  • ako jediná tepelná izolácia Vás v lete ochladí

  • zlepší akustické vlastnosti podkrovia

  • rýchla a cenovo dostupná aplikácia

Fúkaná izolácia a podkrovia

Bývať v podkroví má určite svoje čaro, avšak skôr ako sa nasťahujete, spríjemnite si toto bývanie tak, že ho správne zateplíte. V lete príjemný chládok a v zime samozrejme teplo.

Zobytnenie podkrovia prináša viac úskalí, avšak ak dodržíte správnu prípravu pre zateplenie, bude sa Vám bývať komfortne. Pre aplikáciu izolovania klasického podkrovia je potrebné dodržať technologický postup skladieb obdobný ako pri izolovaní napr. doskovým izolačným materiálom t.j. odvetrávacia časť tepelnej izolácie a parotesná zábrana alebo parobrzda, inštalácia obkladového materiálu alebo sadrokartónu.

V prípade, že krov podkrovia ešte nemá strešnú krytinu, zo skúseností môžeme odporúčať riešenie vytvorenia záklopu na krove buď doskami - rezivom, alebo drevovláknitým materiálom, čo sa nám javí komfortnejšie riešenie z hľadiska realizácie prerušenia tepelných mostov na krokvách a vyhnutiu sa úskaliam, ktoré veľakrát pripravujú montáže rôznych typov fólií. Takto pripravené konštrukcie zafúkame s dôrazom na každý detail.

Odporúčané fúkané izolácie do podkrovia:

Celulózová izoláciaMinerálna izolácia

Potrebujete zatepliť podkrovie? Kontaktujte nás.

Bezplatnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 041 – 5 626 799. Pri osobnom stretnutí Vám budú poskytnuté referencie vo Vašom okolí. Tisícky zrealizovaných stavieb z nás robia lídra na trhu s fúkanými izoláciami. Vsaďte na tradíciu a skúsenosti, sme tu pre Vás už od roku 1990.

Nezáväzná odborná obhliadka

Neriskujte! S nami sa nemôžete prerátať. Využite možnosť nezáväznej odbornej obhliadky zadarmo priamo u Vás...


Online kalkulácia