Pro Clima® - Inteligentné membrány

INTELIGENTNÉ MEMBRÁNY Pro Clima®

  • pro clima® sú špičkové výrobky nemeckej firmy MOLL Bauökologische Produkte GmbH, spoločnosť VUNO HREUS s.r.o. je výhradným dodávateľom pre SR

  • pro clima® je kompletný balíček rôznych materiálov a membrán pre kontrolu prechodu vlhkosti a vzduchu stavebnými konštrukciami - fólie, pásky, lepidlá, manžety a ďalšie spojovacie materiály

  • pro clima® sú inteligentné materiály s radou unikátnych vlastností (napríklad premenlivá hodnota sd v letných a zimných mesiacoch)

 

Kvalitná fúkaná izolácia a vzduchotesnosť budovy zabezpečuje dlhodobú životnosť Vašej stavby  a zdravé bývanie pre rodinu. Rozhodujúcim faktorom pre trvalú funkčnosť a bezpečnosť konštrukcie je kvalitné vzduchotesné prevedenie a vysoký bezpečnostný potenciál proti vstupu vlhkosti.  Inteligentné systémy pro clima to umožňujú. Najefektívnejšia ochrana proti vlhkosti a plesniam v konštrukciách zabezpečujú parobrzdné systémy pro clima s premenlivým difúznym odporom. V zimnom období sú odolnejšie proti difúzií a optimálne chránia izoláciu pred prenikaním vlhkosti. V lete sú naopak schopné znížiť difúzny odpor a tým zabezpečia čo najlepšie podmienky pre vysušenie. V priemere až 90 % nášho času trávime v interiéri. Preto nie je žiadna otázka či by vnútorná klíma a vzduch mal byť najvyššej kvality. Certifikované produkty pro clima umožňujú aby Váš dom „dýchal“.

 

CENNÍK VÝROBKOV PROCLIMA

Vážení zákazníci, informácie o aktuálnych cenách produktov pro clima Vám poskytneme na vyžiadanie. Vzhľadom na široké portfólio produktov Vám veľmi radi pomôžeme, poradíme s tým najvhodnejším výberom výrobkov pro clima pre Vás.  Samozrejmosťou je spracovanie nezáväznej individuálnej cenovej ponuku so zvýhodnenými cenami priamo od dovozcu.  

 

 

 

Vzduchotesnosť = špičková parobrzda pro clima®  Intello PLUS

 

Univerzálna parobrzda s mimoriadne veľkou variabilitou účinku vo všetkých klimatických oblastiach s difúznym odporom od 0,25 m až do viac ako 25 m hodnoty sd. V zimnom období difúzne neprepustnejšia = vyššia ochrana proti vlhkosti. V lete difúzne prepustnejšia = spätná difúzia vlhkosti z izolácie do interiéru = maximálna ochrana pred stavebným škodami. Vhodná pre všetky fúkané izolácie kompletného systému izolálii COMPRI.

 

 

Podrobné informácie o všetkých produktoch pro clima nájdete na www.pro-clima.cz / www.proclima.com.

 

 

Katalóg výrobkov pro clima®

pro clima® - SORTIMENT (PDF, CZ).

 

Katalog pro clima® - SYSTÉMY

Zásady správné aplikace a použití výrobků pro clima® (PDF, 10 MB, CZ).


Katalog pro clima® - KONSTRUKCE

Projekční a konstrukční zásady při návrhu stavebních konstrukcí s výrobky pro clima® (PDF, 3,35 MB, CZ).


Katalog pro clima® - STAVEBNÍ FYZIKA

Problematika kontroly průchodu vhkosti a vzduchu stavebními konstrukcemi a správný návrh ideální skladby (PDF, 10,4 MB, CZ).


100 let pevnost spoje - proclima

Informace o zkoušce na 100 letou pevnost lepeného spoje s páskami značky PRO CLIMA  - další podrobnosti v této zprávě (PDF, 1,4 MB, CZ).

 

Hlavní výhody - INTELLO

Chcete zjistit hlavní výhody použití inteligentní parobrzdné membrány INTELLO od pro climy? Pokusili jsme se shrnout ty nejdůležitější do dvoustránkového dokumentu.

 

Kliknite pre ďalšie videá

Nezáväzná odborná obhliadka

Neriskujte! S nami sa nemôžete prerátať. Využite možnosť nezáväznej odbornej obhliadky zadarmo priamo u Vás...


Online kalkulácia