NÍZKOENERGETICKÉ A PASÍVNE STAVBY

Nízkoenergetické a pasívne domy majú nízku alebo extrémne nízku spotrebu tepla. Aby sa do nich mohlo dostávať tak málo energie a napriek tomu v nich zostávalo príjemná tepelná pohoda, je potrebné teplo úzkostlivo chrániť. Pravdepodobne najdôležitejšou súčasťou nízkoenergetických domov a pasívnych stavieb je silná vrstva tepelnej izolácie, ktorá výrazne znižuje tepelné straty a prináša domu radu ďalších výhod.
Fúkaná celulózová tepelná izolácia CLIMATIZER PLUS je vhodným riešením pre vyplnenie stavebných konštrukcií nízkoenergetických domov a pasívnych stavieb aplikáciou s masívnou hrúbkou.
Pri požiadavkách na aplikáciu tepelnej izolácie CLIMATIZER PLUS do nízkoenergetických a pasívnych stavieb je vždy vhodné najprv vlastné predstavy konzultovať s aplikačnou firmou pre stanovenie najvhodnejšieho postupu prevedenia. Dosahuje sa tak maximálna efektivita práce. Popri významných výhodách prináša pri správnej aplikácii táto metóda i možné finančné úspory.

 

       
nafúkanie CLIMATIZER-u PLUS                   vizuálna kontrola aplikácie                                      nízkoenergetický dom
so špeciálnou koncovkou a                          ukazuje bezproblémové                                                     
aplikačným zariadením                                  uloženie izolácie,
pre vysoké objemové hmotnosti                   modul s výškou 3 m a
                                                                    hrúbkou izolácie cca 40 cm

 

Viac informácií získate: http://www.vuno.sk/40/fotodokumentacia/#nd_4

 


PREČO PRÁVE MY? O CLIMATIZER PLUS IZOLÁCIE STRIECH IZOLÁCIE STROPOV IZOLÁCIE STIEN PASÍVNE STAVBY
FÚKANÁ IZOLÁCIATEPELNÁ IZOLÁCIAZATEPLENIE DOMUZATEPLENIE CELULÓZOUPARTNERSKÉ STRÁNKY