CENY ZA APLIKÁCIU CLIMATIZER PLUS

Koľko stojí fúkaná izolácia? Web kalkulačka Vám to jednoducho spočíta, na mieru pre Vás zadarmo a nezáväzne. Máme najširší výber fúkaných izolácií. Následne Vám pošleme a spracujeme cenovú ponuku presne podľa Vašej požiadavky.

TIP: Neviete zadať správne parametre Vašej stavy pre spracovanie cenovej ponuky, nevadí nechajte nám email alebo telefonický kontakt a my Vám radi pomôžeme so správnym výberom izolácie a spracujeme  individuálnu cenovú ponuku.

Len pre Vás až 5 druhov:

Celulózová izoláciaMinerálna izoláciaSklominerálna izoláciaDrevovláknitá izoláciaPolystyrénová izolácia

1

Vyberte prosím typ stavby

2

Vyberte si prosím čo potrebujete zatepliť

3

Vyberte si prosím parametre


Cena za aplikáciu tepelnej izolácie CLIMATIZER PLUS vychádza aj od konkrétne spotrebovaného množstva materiálu baleného výrobcom a to v kusoch vriec.
Cena sa môže líšiť v závislosti od obtiažnosti aplikácie ako aj od miernej regionálnej disproporcie v cenotvorbe.
Vzhľadom k skutočnosti, že nie je možné vykalkulovať všetky aplikácie, vybrali sme niektoré z najčastejších aplikácií. Preto, ak ste nenašli pozíciu zateplenia, ktorú potrebujete vykonať, prosíme kontaktujte nás.
Pre požiadavku aplikácií s vyššími hrúbkami izolácie prosíme vyžiadať pre objektívnosť cenovú reláciu podľa skutočných pozícií pre izolovanie ako aj výmery (vzhľadom k tomu, že sa jedná o aplikácie s vyššou a vysokou objemovou hmotnosťou ako aj prípadnými inými špecifikami pri takýchto aplikáciách).