Skryté


AKTUALITY A ZAUJÍMAVOSTI

Stretnutie aplikačných firiem 5-2017

Už tradičným každoročným podujatím je aj Stretnutie aplikačných firiem v Žiline. Tento rok sme sa stretli s pozvanými kolegami zo SR a hosťami z výrobného závodu CIUR a.s. – p. Ing. Mojmír Urbánek a p. Ján Horák – vo štvrtok 4.5.2017 v priestoroch známeho hotela Galileo. Na tejto akcii boli prezentované novinky, skúseností ako i postrehy z oblasti fúkaných izolácií. Po vyhodnotení a zbilancovaní boli odmenené aplikačné firmy, ktoré boli úspešné v roku 2016. Tešíme sa na stretnutie opäť o rok ?...
kolektív VUNO HREUS, s.r.o.


Výstava DOMEXPO 2017

Výstavisko v meste Nitra aj v tomto roku v mesiaci apríl 2017 otvorilo svoje brány pre návštevníkov počas výstavy DOMEXPO. Návštevníci mali možnosť vidieť aj našu expozíciu na voľnej ploche pri hlavnom vchode zameranú na prezentáciu fúkaných izolácií. Ďakujeme za návštevu všetkým, ktorých neodradilo ani chladnejšie počasie. Nižšie nájdete zopár fotiek z tejto výstavy.
kolektív VUNO HREUS, s.r.o.

Certifikácia aplikačných fiiriem

Pravidelná Certifikácia aplikačných firiem aplikujúcich tepelnú izoláciu CLIMATIZER PLUS a ostatné produkty z ponuky výrobcu bola vykonaná dňa 20.3.2017 vo výrobnom podniku CIUR a.s. Brandýs nad Labem. Po teoretickej časti zameranej na dôležité technické informácie boli účastníci preskúšaní písomnými skúškami. Certifikácia aplikačných firiem má priamo nadväznosť aj na plnenie záväzku vyplývajúceho z ISO, ktorým sa riadi výrobca tejto tepelnej izolácie.
Opätovnú certifikáciu absolvovali aplikačné firmy:
p. Michal Čermák, Bratislava
p. Ján Verešík, Banská Štiavnica
BEVANY s.r.o., Rožňava
DIMImax, spol. s r.o., Topoľčianky
LK-Servis Slovakia, s.r.o.
TECTUM NOVUM a.s., Zemné
TGH, spol. s r.o., Poprad
VUNO HREUS, s.r.o. Žilina

Výstava Nábytok a Bývanie

V Nitre v areáli Agrokomplex sa v mesiaci marec 2017 konala výstava Nábytok a Bývanie. Súčasťou tejto akcie bola aj naša expozícia. Spoločne s aplikačnou firmou z regiónu – spoločnosť DIMImax, spol. s r.o. – sme pre širokú verejnosť priniesli doteraz známe informácie, ale aj novinky v oblasti fúkaných izolácií a príslušenstva.
kolektív VUNO HREUS, s.r.o.

Prezentačné dni

Aj v tomto roku (marec 2017) sme sa predstavili na prezentačných dňoch pre odbornú verejnosť. Prezentácie boli zamerané na fúkanú celulózovú tepelnú izoláciu CLIMATIZER PLUS.
kolektív VUNO HREUS, s.r.o.
PREČO PRÁVE MY? O CLIMATIZER PLUS IZOLÁCIE STRIECH IZOLÁCIE STROPOV IZOLÁCIE STIEN PASÍVNE STAVBY
FÚKANÁ IZOLÁCIATEPELNÁ IZOLÁCIAZATEPLENIE DOMUZATEPLENIE CELULÓZOUPARTNERSKÉ STRÁNKY